Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Pravljica..

Go down 
+4
aLjaa.×3
..piNky*..
.Kreizißeißa^.^
Baby*
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 12:23 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 12:47 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 12:43 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico(wtf??)
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 1:10 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico(wtf??). Zato
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 1:34 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico(wtf??). Zato obiskujem
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 3:32 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 5:11 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 5:32 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 10:15 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima
Nazaj na vrh Go down
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 10:20 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 10:53 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 11:41 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 02, 2008 11:43 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz.
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^


Število prispevkov : 646
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyČet Jul 03, 2008 12:09 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyČet Jul 03, 2008 12:24 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyČet Jul 03, 2008 1:08 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^


Število prispevkov : 646
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyPet Jul 04, 2008 10:05 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyPet Jul 04, 2008 3:20 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyNed Jul 06, 2008 11:39 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^


Število prispevkov : 646
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyNed Jul 06, 2008 2:07 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem da
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyNed Jul 06, 2008 2:27 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem da grem
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySob Jul 12, 2008 10:12 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem da grem v
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySob Jul 12, 2008 10:41 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem da grem v tople
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptyNed Jul 13, 2008 9:26 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem da grem v tople kraje
Nazaj na vrh Go down
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 EmptySre Jul 16, 2008 8:33 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo za v norišnico. Zato obiskujem najboljšega prijatelja, ki ima roza rdeč svetleči obraz. Zaradi dežja sem bila na tem da grem v tople kraje in
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pravljica.. - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 4 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pravljica..
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: .Igralnica.-
Pojdi na: