Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interesting things!

KazaloPortalIščiRegistriraj sePrijava

Pravljica..

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x

Število prispevkov : 168
Registration date : 01/07/2008

Pravljica.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 5:01 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

Število prispevkov : 646
Registration date : 26/06/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 5:02 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako

x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 5:02 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 5:04 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je

x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 5:06 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

Število prispevkov : 474

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 6:50 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 6:51 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.

Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 7:21 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila

http://interesting-things.omgforum.net
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 7:27 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 7:37 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Število prispevkov : 520

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 8:44 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega

.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 10:02 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Število prispevkov : 520

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 10:07 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila ki

..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 10:09 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila ki je
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*

Število prispevkov : 272

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 10:23 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:09 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:36 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar

..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:40 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:42 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal

..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:42 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:45 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl

..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:51 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptyTor Jul 01, 2008 11:56 pm

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to

Baby*
.Member.
.Member.
Baby*

Število prispevkov : 272

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptySre Jul 02, 2008 12:21 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 EmptySre Jul 02, 2008 12:22 am

Živela sta dva velika velika, ampak majhna prijatelja, ki sta imela rada isto teto Jožico, v katero je nekoč priletel meteor. Zaradi tega ima na glavi majhno kapo s cofom. Če jo vprašaš kje živi pove samo to, da tam, kjer se ima lepo. Nekoč sem si zaželela, da bi izvedela kako se je zgodilo, da je pozabila na sosedovega novega krokodila, ki je pojedel vse kar je vohal in videl, ampak to je bilo

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pravljica..   Pravljica.. - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down

Pravljica..
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next