Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Naj knjige

Go down 
+10
Coco
x RBD chica x
°° Petra °°
Nastia*
.PiiiKiiiCa.
aLjaa.×3
.Kreizißeißa^.^
pichii.
..piNky*..
Baby*
14 posters
AvtorSporočilo
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naj knjige   Naj knjige EmptyPet Jun 27, 2008 6:54 pm

A velik berete? Kdaj največ (če sploh)? in pa seveda: Ktere so vaše naj knjige in jih priporočate v branje?


jz ne berm več tok kokr sm učasih. ampak še vedno dost. všeč so mi ble knjige od M. Hoffman: Mesto zvezd, Mesto cvetja in Mesto mask. pa tut od Nejke Omahen so mi kul - lahko poletno branje:)
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyPet Jun 27, 2008 7:01 pm

Jst rada berem kšne grozljivke...
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyPet Jun 27, 2008 7:23 pm

Včasih sm brala k nora. Pol pa smo dobil internet Very Happy

Priporočam zbirko Replika. Brala sm jo že pred leti, ampak je res odlična
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^


Število prispevkov : 646
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyPet Jun 27, 2008 9:46 pm

jst ne berem velik, sam na morju...najbolš mi je Harry Potter & zbirka Replika...druga pa nič...kmal grem na morje...kaj predlagate ???
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*


Število prispevkov : 272
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyPet Jun 27, 2008 10:24 pm

KateQ<3 je napisal/a:
jst ne berem velik, sam na morju...najbolš mi je Harry Potter & zbirka Replika...druga pa nič...kmal grem na morje...kaj predlagate ???

Harrya sm tut jz brala. mi je pa kul tut ena zbirka. kafe klub al neki tašnga je blo? k je nevem kok punc (mislm da 6) delalo v eni kavarni..in pol je več knjig in v vsaki od teh druga pripoveduje zgodbo in tko, če kera ve? se mi zdi no. mal sm že pozabla Smile
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyPet Jun 27, 2008 10:30 pm

Ja Kafe club je tut ok. Pa všeč mi je še ena zbirka, mislim da je neki Zmenkarije
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySob Jun 28, 2008 12:15 am

Bolj berem poleti.....najmanj 4 knjige preberem Razz rada mam romane,kriminalke in grozljivke. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySob Jun 28, 2008 11:44 am

Js zlo rada berem in mi je vlk knjig dobrih. Zdle se najbolj spomnim Hiše lepih sanj.
Nazaj na vrh Go down
Nastia*
.Grafik/novinar.
Nastia*


Število prispevkov : 119
Age : 28
Location : Velenje
Registration date : 27/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySob Jun 28, 2008 11:54 am

pinky* je napisal/a:
Jst rada berem kšne grozljivke...

JST TUT..THE BEST SO..
Nazaj na vrh Go down
http://avril-lavigne.foruma.biz/
°° Petra °°
.Modika.
.Modika.
°° Petra °°


Število prispevkov : 123
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySob Jun 28, 2008 2:32 pm

Jz najraj grozlivke in kriminalke! I love you
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x


Število prispevkov : 168
Location : računaLniški stoL.. xDD
Registration date : 01/07/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyTor Jul 01, 2008 3:03 pm

Jz obožujem knjige, flower Mam vse dela Harrya, sedmega tut v angleščini, pa v glavnem berem tut mamine knjige.. lol!
Nazaj na vrh Go down
Nastia*
.Grafik/novinar.
Nastia*


Število prispevkov : 119
Age : 28
Location : Velenje
Registration date : 27/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySre Jul 02, 2008 10:27 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Jst rada berem kšne grozljivke...

Ja, jst tut.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://avril-lavigne.foruma.biz/
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySre Jul 02, 2008 11:30 pm

jas zai začenjam brati knjigo otrovi iz postaje zoo(nekaj takega)....me prav zanima kakšna je, glede na to da je svetovno znana
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyČet Jul 03, 2008 6:19 pm

aLjaa.×3 je napisal/a:
jas zai začenjam brati knjigo otrovi iz postaje zoo(nekaj takega)....me prav zanima kakšna je, glede na to da je svetovno znana

Ta knjiga je zlo fajna. Čeprav je tema zlo grozna ne, pač dolgočasna pa to, te nekot potegne vase, ker se pač zaveš kako bi bilo, če bi bil ti tam, če bi se to tebi dogajalo... Vživiš se.
Men je všeč.
Nazaj na vrh Go down
Coco
.Mini member.
.Mini member.
Coco


Število prispevkov : 49
Location : Woodstock
Registration date : 02/07/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyČet Jul 03, 2008 6:25 pm

Mi, otroci s postaje Zoo občasno postane prav bedna, ampak kontekst je pa kr dober. sem jo prebrala, sam ni pa bla ono noro dobra. ne vem no, mogoče je malo preočitno, da skozi knjigo tale avtorca oz. ta žen ska, ki je vso zgodbo povedala, hoče bolj al manj očrnit droge.

ahja. drugač pa ful ne berem Razz
zdaj me je malo primlo, da bi prebrala tole Gossip Girl, ker je pač toliko govorjenja o tem pa cela serija na to temo, sam se mi najbrž ne bo dalo. edina knjiga, ki mi je bla res legendarna in sem res not padla kot še nikoli, so bli Bob Dylanovi Zapiski. sam najbrž je odvisno od človeka, dvomim, da bi vsi takole not padli ;D
pa Exuperyjev Mali princ je grozno šarmantna knjižica Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/hunkofbutter
Beverly.
.Mini member.
.Mini member.
Beverly.


Število prispevkov : 48
Registration date : 29/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyČet Jul 03, 2008 8:39 pm

meni pa je mi, otroci s postaje zoo ena najljubših knjig. naj najboljša pa mi je scar tissue od anthonyja kiedisa.
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyČet Jul 03, 2008 9:25 pm

jas sem včeraj začela brat te otroke s postaje zoo , vendar nisem prebrala veliko ker sem šla brat nekje ob polnoči :S
se mi pa zdi knjiga dobra
bom pol pokomentirala ko preberem
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyČet Jul 03, 2008 10:21 pm

Coco je napisal/a:
Mi, otroci s postaje Zoo občasno postane prav bedna, ampak kontekst je pa kr dober. sem jo prebrala, sam ni pa bla ono noro dobra. ne vem no, mogoče je malo preočitno, da skozi knjigo tale avtorca oz. ta žen ska, ki je vso zgodbo povedala, hoče bolj al manj očrnit droge.

ahja. drugač pa ful ne berem Razz
zdaj me je malo primlo, da bi prebrala tole Gossip Girl, ker je pač toliko govorjenja o tem pa cela serija na to temo, sam se mi najbrž ne bo dalo. edina knjiga, ki mi je bla res legendarna in sem res not padla kot še nikoli, so bli Bob Dylanovi Zapiski. sam najbrž je odvisno od človeka, dvomim, da bi vsi takole not padli ;D
pa Exuperyjev Mali princ je grozno šarmantna knjižica Razz

Očrnit droge.? To si zdj povedla, kot da so droge neki fajnega, ampak jih ona dela za neki slabega. Lej, droge so slabe, ne glede na vse!
Nazaj na vrh Go down
xNat*x
.Mini member.
.Mini member.
xNat*x


Število prispevkov : 9
Age : 31
Registration date : 29/07/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyTor Jul 29, 2008 10:54 pm

Jaz berem zelooo velik...Vse tipe knjig...najraje imam grozljivke pa kriminalke pa tud kake detektivke...Če sem razpoložena sem tudi za romane, nemaram pa potopisnih bukv.

Sm prebrala zbirko Zorenja pa je kar cool.
Prebrala sem tud Mi, otroci s postaje Zoo--->Uredu knjiga k ti prav pove kaj se ti zgodi, če maš prevelko željo po drogah...
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySre Jul 30, 2008 9:09 am

xNat*x je napisal/a:
Jaz berem zelooo velik...Vse tipe knjig...najraje imam grozljivke pa kriminalke pa tud kake detektivke...Če sem razpoložena sem tudi za romane, nemaram pa potopisnih bukv.

Sm prebrala zbirko Zorenja pa je kar cool.
Prebrala sem tud Mi, otroci s postaje Zoo--->Uredu knjiga k ti prav pove kaj se ti zgodi, če maš prevelko željo po drogah...

Preveliko željo.? Men se zdi, da nisi našla ravno prave besede. Ker noben si tega ne želi! preprosto padeš v to. Z družbo, z razmerami... Nihče pa nima fiksne želje, da gre dans in se zadrogira, kr tk; razn če je tk nisko že padu, da telo preprosto drogo potrebuje.
In v kaii takega lah pade skoraii vsak.
Nazaj na vrh Go down
xNat*x
.Mini member.
.Mini member.
xNat*x


Število prispevkov : 9
Age : 31
Registration date : 29/07/2008

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptySre Jul 30, 2008 10:05 am

.PiiiKiiiCa. je napisal/a:
xNat*x je napisal/a:
Jaz berem zelooo velik...Vse tipe knjig...najraje imam grozljivke pa kriminalke pa tud kake detektivke...Če sem razpoložena sem tudi za romane, nemaram pa potopisnih bukv.

Sm prebrala zbirko Zorenja pa je kar cool.
Prebrala sem tud Mi, otroci s postaje Zoo--->Uredu knjiga k ti prav pove kaj se ti zgodi, če maš prevelko željo po drogah...

Preveliko željo.? Men se zdi, da nisi našla ravno prave besede. Ker noben si tega ne želi! preprosto padeš v to. Z družbo, z razmerami... Nihče pa nima fiksne želje, da gre dans in se zadrogira, kr tk; razn če je tk nisko že padu, da telo preprosto drogo potrebuje.
In v kaii takega lah pade skoraii vsak.

Ja u knjigi je prvoosebna pripoved, da full občuduje drogeraše in da si fulla želi probat.
Nazaj na vrh Go down
Bibaa
.Mini member.
.Mini member.
Bibaa


Število prispevkov : 3
Age : 33
Registration date : 06/04/2009

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyTor Apr 07, 2009 11:41 am

Jst sm nazadnje prebrala Adijo punca, trenutn pa berem marley & me inlove inlove inlove
Nazaj na vrh Go down
FannyRae
.Mini member.
.Mini member.
FannyRae


Število prispevkov : 1
Age : 40
Registration date : 17/11/2009

Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige EmptyTor Nov 17, 2009 10:00 am

Oj!

Vabljeni, da si priporočila za najljubše knjige preberete na naj knjige :)in dodate svoje predloge.

Read'n'roll!

Ana


Pravna pomoč
Nazaj na vrh Go down
http://najknjige.si
Sponsored content





Naj knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj knjige   Naj knjige Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Naj knjige
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: .Knjige.-
Pojdi na: