Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 .Forumska obvestila.

Go down 
+3
.PiiiKiiiCa.
aLjaa.×3
pichii.
7 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyČet Jun 26, 2008 12:25 pm

Tu vas bo MOD team obveščal o vseh spremembah na forumu.
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyPet Jun 27, 2008 1:02 pm

Na portalu po novem oglašujemo forume!
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyPon Jun 30, 2008 8:37 pm

Kmalu bo končana prenova!

× Anahi Fanica × ni več adminka. Razlogi:
- skoraj nikoli je ni gor
- sprla sva se
- noče biti več, ker ima nou forum
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyPon Jun 30, 2008 8:40 pm

sam kai pol bomo zai vse 3 kandidatke za admin. postale adminke al pa še vedno izbiraš 2??
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:36 pm

aLjaa.×3 je napisal/a:
sam kai pol bomo zai vse 3 kandidatke za admin. postale adminke al pa še vedno izbiraš 2??

A niso mal vlk 4 adminke.? Za moderatorje ne rečem, ampak pri administratorjih bi pa v tem primeru res nastala zmeda.
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x


Število prispevkov : 168
Location : računaLniški stoL.. xDD
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:38 pm

PiiiKiiiCa je napisal/a:
aLjaa.×3 je napisal/a:
sam kai pol bomo zai vse 3 kandidatke za admin. postale adminke al pa še vedno izbiraš 2??

A niso mal vlk 4 adminke.? Za moderatorje ne rečem, ampak pri administratorjih bi pa v tem primeru res nastala zmeda.
ja pomoje bo pichii. najbrž zbrala eno ali 2. Wink
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:39 pm

Ne bosta kr dost 2 Wink Kot je PiiiKiiiCa rekla, preveč bi nas bilo, še posebi zato ker forum še ni čist najboljši
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:43 pm

Nisem vedla, kam naj napišem..sm kr tuki..Sem opazla, da nekdo briše poste..Ena članica (ne vem nicka)..je imela 400 postov..zdej jih ma 397..(neki tazga)..pa jst bi jih mogla met več..ker sem prow opazovala..sem napisala neki..sm mela npr. 354..in sem šla napisat drugo in sem jih mela še vedno 354...
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x


Število prispevkov : 168
Location : računaLniški stoL.. xDD
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:43 pm

pichii. je napisal/a:
Ne bosta kr dost 2 Wink Kot je PiiiKiiiCa rekla, preveč bi nas bilo, še posebi zato ker forum še ni čist najboljši
ni res. No No No No No
forum je najboljši I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:54 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Nisem vedla, kam naj napišem..sm kr tuki..Sem opazla, da nekdo briše poste..Ena članica (ne vem nicka)..je imela 400 postov..zdej jih ma 397..(neki tazga)..pa jst bi jih mogla met več..ker sem prow opazovala..sem napisala neki..sm mela npr. 354..in sem šla napisat drugo in sem jih mela še vedno 354...

Amm, js sm vsega skup včeri zbrisala dva posta. Razlogov že zdle ne vem čist natančn, ampak najbrž je bla forra v offtopicu al pa v nabijanju. To je pa tut vse, kar sm js zbrisala.
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 7:58 pm

Ma ne mankajo samo 2 posta..tud več..eden ga je meni zbriu (en mi 100% manka..)..ma koga briga en..samo upam da se to ne bo več nadaljevalo..brezvezni posti, to se strinjam, da se zbriše..samo upam, da se ne briše pametne poste..
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x


Število prispevkov : 168
Location : računaLniški stoL.. xDD
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:05 pm

Oprostite, toda tudi meni se je to zgodilo, kar se je pinky!

V petrinem ARTu sem naročila userbar, ona pa mi je napisala, da ji izdelka nnoče shranit!
Odgovorila sem da je v redu, in še enkrat hvala za prelep kompletek, če pa ji izdelek le shrani, naj mi ga prosim pošlje. In ta post je zbrisan!

Kdo ka je zbriso? Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:11 pm

Js ne brišem. To niti ni moie delo, ampak delo moderatork Cool

Če bodo še kakšne težave glede tega, se bomo s teamom pogovorili, kako rešiti Wink Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:14 pm

Jama..a ne poste lahko brišejo samo administratorke..?..ne mislim nič slabega..in tudi tisti, ki to dela po mojem ne misli nič slabega...
Nazaj na vrh Go down
x RBD chica x
.Member.
.Member.
x RBD chica x


Število prispevkov : 168
Location : računaLniški stoL.. xDD
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:15 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Jama..a ne poste lahko brišejo samo administratorke..?..ne mislim nič slabega..in tudi tisti, ki to dela po mojem ne misli nič slabega...
ttut moderatorke jih lahko..

ja, ampak ZAKAJ jih briše?!
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:17 pm

Zdej mi je meni malo prekipelo..ravno preden sem napisala edn post sem jih mela 299..in ko sem v igri štejmo napisala en post da bi jih mela 300 sem pogledla če jih mam in sem jih mela 298..!!

Prosim da se to reši
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:18 pm

KateQ<3 je v poste napisala da jih ima 400...kako je mogoče da jih ima sedaj 397..???
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:22 pm

no ja to je res malo čudno...
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:22 pm

x RBD chica x je napisal/a:
..piNky*.. je napisal/a:
Jama..a ne poste lahko brišejo samo administratorke..?..ne mislim nič slabega..in tudi tisti, ki to dela po mojem ne misli nič slabega...
ttut moderatorke jih lahko..

ja, ampak ZAKAJ jih briše?!

Js sm svoj del razložla. Zbrisala sm dva posta. Men se zdi, da je bil en od alje, nwm natančn nick, ker je bil offtopic, pa en od nwm koga že... Sigurno ni blo nč z kakšnim naročilom, ampak je šlo tut za offtopics. Zdle sm zbrisala eno temo pr anketah. Ker sta se pijavla dva foruma od ene uporabnice z istim vprašanjem, le da malo spremenjenim, glede kart za RBD koncert. Pomoje je isto vprašanje a grete na koncert in, kero karto mate, ker če jo mate itaq grete, an.? in se že tu vidi kdo gre in kdo ne.
Čeprav sm pol ugotovila, da bi blo bolj priporočljivo to temo zaklenit in dat na smetišče. Se opravičujem, če se kdo počuti oškodovanga.

Js bom naprej brisala offtopice drugo bom pustila, kot že do zdaj.
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:24 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Zdej mi je meni malo prekipelo..ravno preden sem napisala edn post sem jih mela 299..in ko sem v igri štejmo napisala en post da bi jih mela 300 sem pogledla če jih mam in sem jih mela 298..!!

Prosim da se to reši

To je najbrž moj del, ker sm zbrisala en forum. Preber si prejšni post, za več informacij.

Za tisto ta drugo pa nwm.
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:24 pm

Ja meni je tudi prekipelo!

Prosim vse moderatorke si spremenite geslo, ker nam verjetno neko vira Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:29 pm

pichii. je napisal/a:
Ja meni je tudi prekipelo!

Prosim vse moderatorke si spremenite geslo, ker nam verjetno neko vira Rolling Eyes

js sm si ga spremenila, čeprav se men tole vse čudn zdi... Js jih tok res nism zbrisala, da bi nekdo moje geslo zvedu se mi zdi mal čudn. Js sm zbrisala vsga skup 4 poste + en forum.
Nazaj na vrh Go down
pichii.
.Admin.
.Admin.
pichii.


Število prispevkov : 136
Registration date : 25/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:34 pm

Ker forum?
Nazaj na vrh Go down
http://interesting-things.omgforum.net
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 8:37 pm

Verjetno misli temo..k sm jo jst dala..če gremo na koncert od RBD...
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. EmptyTor Jul 01, 2008 9:11 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Verjetno misli temo..k sm jo jst dala..če gremo na koncert od RBD...

Ja, razložla sem mal bolj zgorni. Poleg tega sm to zbrisala po tistem oz. med tistem, ko so se začeli pritoževati. Poleg tega sem se šele potem spomnila, da bi naj dala na smetišče, in sm se vsm tut opravičla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





.Forumska obvestila. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
.Forumska obvestila.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» .Forumska pravila.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: ..Pomembno.. :: .Obvestila.-
Pojdi na: