Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Nogomet

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 28
Registration date : 26/06/2008

Nogomet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nogomet   Nogomet EmptySre Jul 02, 2008 3:36 pm

Nogomet je moštvena igra z žogo in eden najbolj priljubljenih športov na svetu z izjemo Severne Amerike. Zato mu pravijo tudi »najbolj priljubljena postranska stvar na svetu«.

Znanih je več zvrsti nogometa. Ta članek obravnava najbolj priljubljenega, ki ga igrajo tudi pri nas in mu v angleško govorečih deželah z izjemo Britanskega otočja pravijo soccer. V Severni Ameriki je priljubljen ameriški nogomet, v Avstraliji pa avstralski nogomet, nobeden izmed njiju ni posebno podoben našemu.

Igrišče:
Nogomet 800px-Football_pitch_metric-sl.svg
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^


Število prispevkov : 646
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

Nogomet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nogomet   Nogomet EmptyČet Jul 03, 2008 4:03 pm

nogomet men ni lih všeč...kr neki mi je gledat, je rokomet bolš xD
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Nogomet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nogomet   Nogomet EmptyČet Jul 03, 2008 6:55 pm

Js sm še do nedavnega govorila, da je to najbolj dolgočasen šport itd. Nikol ga nism kj preveč marala, ampak zdj me je totalno navdušu in to zarad enga posebnega razloga.
Nikol se nism do zdj v nogomet vživela, pač gledla sm kr tk, ampak nism mela enga mnenja. Zdj pa k je blo eu., sm misla, kk bo spet bed k bomo mogli spet to cele dneve gledat. In pol me je frendica nahecala, da sm šla stavit z njo in sm tut js na eno ekipo stavla. Potem sm pa fuuul zagreto gledla, ker se mi je pač šlo, da zmagajo tapravi in dobim če drugega ne vsaj denar nazaj. In takrat sm takoj padla v nogomet. Gledla sm skos pol, čeprav pol stavla nism več kj preveč.
Pa še na začetk sma se s zdj že bivšmu sošolcu neki pričkala, in je reku, da babe pač nimamo pojma o nogometu. in ko men en reče, da o nečem nimam pojma, morm bit seveda zraven, ker sm pač bolj med vztrajnimi.
In pol sm mu napovedala, da majo največ možnosti Nemčija, Španija in Italija, in da moji favoriti so španci. Pol sm pa gledla eno tekmo od špancov in sm se zalubla v Torresa, no ne ravno zalubla, ampak on mi je bil res fuuul cute. No, in pol sm bla še bolj navdušena.
Za Italijo sm se mal zmotla, ampak še vedno sta ble v finalu Nemčija in Španija, kot sm napovela (moj sošolc je trdil, da bodo zmagali Grki - pa ne morš bit tk zabit.)

In na konc so zmagali moji. Tko, da sm še zdj čist happy, in navdušena nad nogometu, in sm prepričana da ga bom spremlala še naprej Very Happy.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nogomet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nogomet   Nogomet Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Nogomet
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: .Sports.-
Pojdi na: