Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Najstnik napovedal svojo smrt

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 28
Registration date : 26/06/2008

Najstnik napovedal svojo smrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najstnik napovedal svojo smrt   Najstnik napovedal svojo smrt EmptySre Jul 02, 2008 12:48 pm

16-letni najstnik je v eseju le nekaj tednov pred umorom predvidel okoliščine svoje smrti. Zabodli so ga trikrat, tako kot je pred smrtjo zapisal v eseju.

"Zabodli so me trikrat v prsa in dvakrat v hrbet,“ je 16-letni Ben Kinsella zapisal v šolskem eseju, v katerem je predvidel okoliščine svoje smrti. Predstavniki Scotland Yarda so potrdili, da so prijeli štiri najstnike, ki naj bi bili odgovorni za njegovo smrt. Esej so našli po smrti mladeniča, poroča Daily Mail.

Najstnik napovedal svojo smrt 60158549
"Zrem v svojega bodočega morilca, on pa ne kaže niti najmanjšega kesanja zaradi tega, kar je storil," je v eseju zapisal najstnik.

V eseju je Kinsella opisoval, kako ga je napadel imaginarni morilec. "Zabodli so me. Trikrat v prsa, dvakrat v hrbet in enkrat v trebuh, da bi se prepričali, ali sem mrtev. Pločnik je pod mojim zabodenim hrbtom mrzel. Vse je tako hladno, čutim odrevenelost. Zrem v svojega bodočega morilca, on pa ne kaže niti najmanjšega kesanja zaradi tega, kar je storil. Namesto tega me njegov smeh prizadene, na način, ki si ga niti nisem mogel zamisliti. Pred mano drži telefon in pritiska na gumb,“ je v srhljivem tonu zapisal mladenič.

"Preblisk, moja usoda vodi k temu, da bo le fotografija, ki jo bo uporabil, pokazala na to, kakšna grozljiva družba smo postali. Lahko se samo vprašam, ali si zalužim, da umrem tukaj in sedaj? Ali vse to ima kakšen razlog? Kdo bi to vedel?" je zapisal Kinsella.

Ob koncu eseja je opisal, kako ga v bolnišnici obkrožajo družina in ljubljene osebe. Njegov svet se je pozneje spremenil v črnino, znašel se je tudi v nebesih. Policijski preiskovalci so še zapisali, da so na kraju zločina odkrili žepni nož, s katerim naj bi ga umorili. Dva 16-letna dečka, ki ju sumijo umora, je policija po plačilu varščine izpustila.
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 28
Registration date : 26/06/2008

Najstnik napovedal svojo smrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najstnik napovedal svojo smrt   Najstnik napovedal svojo smrt EmptySre Jul 02, 2008 1:14 pm

omg kar ne morem verjeti da je lahko napovedal prihodnost.....jas bi na njegovem mestu šla iz mesta oz. se izogibala tiste osebe
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Najstnik napovedal svojo smrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najstnik napovedal svojo smrt   Najstnik napovedal svojo smrt EmptySre Jul 02, 2008 8:44 pm

Me prav zanima kje se je to zgodilo.
Sicer pa, kaj če je morilec ta esej že prej kje videl, oz. slišal in je pol pač, ker se ga je itaq hotu znebit, storu to.?
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 28
Registration date : 26/06/2008

Najstnik napovedal svojo smrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najstnik napovedal svojo smrt   Najstnik napovedal svojo smrt EmptySre Jul 02, 2008 11:34 pm

ja sam če sta ga ubila vrstnika dvomim da so ga prebrali, ker je bil pomojem esej pri učitelju....
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najstnik napovedal svojo smrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najstnik napovedal svojo smrt   Najstnik napovedal svojo smrt Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Najstnik napovedal svojo smrt
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: .Splošne.-
Pojdi na: