Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interesting things!

KazaloPortalIščiRegistriraj sePrijava

My Life.

Go down 
AvtorSporočilo
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*

Število prispevkov : 272
Registration date : 26/06/2008

My Life. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: My Life.   My Life. EmptyPon Jun 30, 2008 4:40 pm

haai Laughing tut Baby* dubla svoj kotiček. juhu Very Happy
tuki bom pisala neki podobnga dnevniku. pač če se bo kej pamtnga al pa zanimiuga dogajal, al pa se bom mogoče usakič kkšni drugi temi posvetila. bom še vidla kam me bodo tipke zanesle Very Happy

upam da vam bo všeč - komentarji zaželjeni. hf* I love you
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*

My Life. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My Life.   My Life. EmptyPon Jun 30, 2008 11:36 pm

Čau ×D

dnz dopoudne ni blo nč posebnga. no ja itak sm spala Smile. in pol itak msn, tv && stuff. grem pol mal vn. se s frendico dobimo, mau klepetamo (ok - fuul klepetamo Very Happy) in tko. sej veste kako je. sm hotla it si po čips v trgovino...in ugotovim da sm 10 minut prepozna. je bla že zaprta Mad ampk sei kul. to sam redi. zdej je treba na postavo pazt k je poletje in to Laughing čeprov bi mogl že prej na to mislt..sam ql. je kar je hehe. frendica je pol mogla it. in sm bla tm še z enimi frendi. res smo se nasmejal. zdej pomoje nima smisla da vm pišm kaj blo. k mamo take fore da bi vse sam gledale Shocked s kje ste že res vi pršl? mars al jupiter alien? ampk uredu Very Happy pa še tak lep nebo je biu. kr tak res ful lepee modre barve. pa tm nekje kr mau roza in tko. pa ne tko kokr k miklauž piškote peče Laughing ampk drgač. še lepš Smile iiii.

no ja. če je kdo sploh prebrou do konca...huaala Very Happy če je blo kermu ob branju tegale tok dougčas da je zaspau..pol lahko noč, če pa ma ker kej za povedat..pa kr Wink Laughing
uživite*papa
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*

My Life. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Filmi   My Life. EmptySre Jul 02, 2008 11:48 pm

2.7.2oo8

a.Buu* Laughing
donz ni nč dogajal posebnga. sam sm pa mau pregledvala mojo zbirko filmou. ful mam rada plesne filme in en za res dol padt je You Got Served. slovenski prevod je mensezdi Ulični ples. uglaunm film res ful dobr in zdej mi ful žou da sm cd zgubila Rolling Eyes valda se to lohk sam men zgodi. ampk sej ql si bom pač dvd kupla. še bolš k bo bolš kvaliteta in vse Wink

My Life. 42494613 My Life. 54428610

a je kera že gledala ta film? sej drgač tko ni glih nov. je iz leta 2oo4 Smile Trailer si pa lahko pogledate tukej.

drugi hudi plesni filmi so še
Save the Last Dance - slikica in pa trailer
Save the Last Dance 2 - slikica in pa trailer
Step up - slikica pa trailer
Step up 2 - slikca pa seveda trailer
Honey - slikica pa trailer
Stomp the Yard - slikica pa trailer

in pa seveda še in še....

tolk za zdej, če se še ki spomnm pa napišm Very Happy hf**
Nazaj na vrh Go down
Baby*
.Member.
.Member.
Baby*

My Life. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My Life.   My Life. EmptyPon Jul 21, 2008 11:03 pm

21. 7 2oo8

o.O Very Happy

kdo se je spet tukej znajdu - me! Smile ja dolg že nism nč pisala. bla mal odsotna al pa se mi preprosto ni dal. lenoba pač Smile Embarassed sej dogajal ni nč posebnga. kot vedno. mal sm se na nou zalubla Very Happy uaa inlove but here's the problem: njemu je ena izmed mojih frendic všeč.. suprised sad girls..what to do?? smeško ki moli res nevem kaj bi.
ohh..trenutno mi je tko dolgčas Rolling Eyes in pol samo o njem razmišlam Neutral not good Very Happy

ok.nism pr volji za pisanje po dolgem in širokem tko da hf*

by: Baby* I love you
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

My Life. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My Life.   My Life. Empty

Nazaj na vrh Go down

My Life.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1