Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 My diary

Go down 
AvtorSporočilo
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

My diary Empty
ObjavljaNaslov sporočila: My diary   My diary EmptySob Jun 28, 2008 10:26 pm

V tej temi bom probala vsaj vsak dan pisati dnevnik, v katerem bo pač vse kar se mi je zgodilo tisti dan.
Komentarji so zaželjeni Smile tukaj!
Nazaj na vrh Go down
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

My diary Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My diary   My diary EmptySob Jun 28, 2008 10:42 pm

28. junij 2008

zbudla sem se okrog desetih.. hja.. malo hitro za mene Razz .. nekaj sem še mogla pospravit dnevno pa svojo sobo Neutral
pol smo pa meli piknik, kr je včeraj meu bruder r.d. Smile in sem celi dan bla zunaj sunny in speet samo jedla.. Razz torto sem skoraj celo sama pojedla, kaj naj ko pa je tak dobra Embarassed sej zaj si pravim : dost! samo ješ pa nič se ne giblješ.. zredila se boš.. in če boš šla na morje boš zavaljena Shocked Laughing pretiravam že malo Razz
ma nevem, kaj naj napišem..nič se ni takiga zgodilo Smile
bom drugič.. zaj še grem pod tuš, bom še malo na kompu & TV Smile.. pol pa spat Sleep
lejku nouč Laughing radi se mejte & uživajte Wink <3
the end.
Nazaj na vrh Go down
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

My diary Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My diary   My diary EmptyPon Jun 30, 2008 8:16 pm

29. junij 2008

čist navadn dan.. postlja, kuhinja, komp, zunaj, TV... Very Happy Cool



30. junij 2008

enako kot včeraj.. edino to da je bla ses3čna pri meni & sem jo nasrala da sem jo namazala pa nekaj oblačla
Laughing se vidi da me zanima modno oblikovanje Razz aja pa mala je stara 1o let Razz
pol pa še je ona mene hotla nekaj mazat Laughing .. pa sem ji pustla drugač bi tak samo tečnarla.. Neutral
hja.. in njen izdelek Shocked bla sem ko neka barbika in še zaj mam po celem obrazu polno bleščic Neutral Laughing
in..kr sem jas pač jas.. nerodna tak da ti slabo postane.. sem spet mogla nekaj nardit ne Laughing
ko sem hotla ses3čni neki šal dat gor, sem z njim preveč mahala okrog in se je prijel za moj kaktus Razz.. in pol sem seveda tud potegnila.. in je že vse blo na podu Shocked Laughing
kr se mi ni dalo tiste zemle pometat.. sem šla kr po sesalec.. ampak kr sem pozabla in nebi smela z njim sesat, kr je nekaj narobe Neutral je vsa tista zemla in ostali prah kr pihal nazaj ven Shocked
jas sem misla da bom znorela Mad moja soba je bla kot odpad za smeti Shocked Laughing pol sem pa na koncu res mogla pomest Razz
ses3čna pa se mi je samo smejala Evil or Very Mad sej meni je tud zdaj smešno Laughing
pa dobro..samo da je že mimo Razz samo nerodna pa bom ostala vedno Neutral
to bi blo to za dans Smile
uživajte Very Happy
& pazite kaj delate.. smile. vas gleda Wink Laughing
<3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





My diary Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My diary   My diary Empty

Nazaj na vrh Go down
 
My diary
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» KateQ's Diary!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: .Kotiček [smile.].-
Pojdi na: