Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interesting things!

KazaloPortalIščiRegistriraj sePrijava

Moj dnevnik

Go down 
AvtorSporočilo
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Število prispevkov : 520
Registration date : 26/06/2008

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySob Jun 28, 2008 11:49 am

Tukaj pa bom pisala dnevnik

Moj dnevnik Writing

Nazadnje urejal/a aLjaa.×3 Ned Jun 29, 2008 4:15 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySob Jun 28, 2008 11:52 am

27.6.2oo8

Na zai pa še za danes:
Torej jutro je blo dokaj normalno(razen tega da sem se spet zbudila zaradi kašlja brezveze)
Do kosila sem samo nekaj poležavala.....za kosilo pa je bla pica
Pol pa sem nekaj forume pregledovala pa msn.....ob 6-ih smo šli na osj
Čeprav se je začelo ob petih tam ni blo skoraj nikoga brezveze haha In pol smo do 8-mih tam sedeli
Pol pa je mojima kolegicama blo dovolj(komarji,dež...) in sta šle PEŠ iz doline v Lendavo haha
Jas&Pa3cija(sestra od moje sošolke) pa sve ostale tam.....pol se je pa vlilo haha
in tem smo mogli pač pod drevesom sedet
Ob 9-ih je (aleluja) nehalo deževati!!!! in pol so začeli peti Razz oz. igrati.....in kar naenkrat je on
prisedel k nam in samo tak brez vprašanja vzel mojo pijačo in začel piti
Malo sem ga čudno pogledala sam ok pol sem skužila da sem mu to dužna, ker mi je zrihtal karto :p
+tudi jas sem že pila iz njegove flaše...Ja nič zaj pa smo šli domov
In zaj tu nekaj visim na rač. pa usput tv gledam
Ok počasi idem!!!!
Ju3 se valda s5 čujemo(ju3 s5 koncert!!! Upam da bo ju3 boljše(vsaj vreme))
Aid

(to sem pisala na nekem 2. forumu in sem sam kopirala....napisano je blo včeraj ponoči)

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySob Jun 28, 2008 11:28 pm

28.6.2oo8

WIiii danes bla še na 2. koncertu!!!! Razz
Ok zaj sem že na noče preskočila, vrnimo se k jutru...
Končno sem lahko spala(kašelj se je smiril) ampak me je prišla ob 9.30 zbudit ses3ca skupaj z njeno kolegico Mad Mad Mad
Nekak sem se sprijaznila, da pač nimam sreče glede takih stvari in sem šla jest.....pol sta šla one2 na bazen jas pa sem doma nekaj pomagala mami :S
Pol kosilo......
Ob 18.00 je prišla frendica.....zbrala mi je majco pol pa smo šli na osj(koncert) I love you I love you I love you :hear:
in tudi on je bil tam I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Naajprej smo tam eno uro(s5) sedeli pol ap so končno začeli špilat(on tudi I love you ) zakon so bli<3
Po tistem smo se sedli na klop in tam še eno uro tračkali
Zai pa tu pregledujem forum in vmes škilim tv Razz
Ok to bo za danes vse.....se slišimo

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyNed Jun 29, 2008 11:55 pm

29.6.2oo8.

Hei hei!!!
Danes je bil en čist običajen dan.
Zjutraj sem se zbudila, si oprala lase,pospravila sobo,počesala mačke....
Pol smo šli k babici na kosilo, po tistem pa še na sladoled.
ves čas sem upala da se bo prišetal mimo pa ga ni bilo od nikoder Sad
Pol smo šli domov in sem se vlegla na kavč in buljila tv....pol sem pa nekaj brskala po netu in našla pesem, moje bivše naj. telenovele ki sem jo že 100 let iskala Razz
in zdaj jo že 1 uro poslušam I love you in mislim na njega
.Pobre diabla enamorada, de este amor imposible, no quiero vivir sufriendo porque no estas aqui conmigo (to je del refrena Razz sicer pa nimam pojma kaj pomeni, če kdo razume naj mi prevede)
No ok idem še malo brskat po temah in chatat z KateQ Razz (če bom mela srečo in me bo še naprej prenašala)
Aid se slišimo
;*

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyPon Jun 30, 2008 8:22 pm

30.6.2oo8
Oli!!!!
Danes je zadnji da junija!!!
Ponavadi se mi skoz celo leto nekak vlečejo dnevi, ampak letos je 6 mesecov minilo kot bi mignil!!!
Le še 12 dni in gremo v Baško (z sql)
In on nas mogoče pride pogledat!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you
Upam da ne ker res nočem da me na dopustu infakt Razz
Torej zai pa k današnjemu dnevu:
Zbudila sem se ob 9.30. No ja baje sem se že 1x prej, ko me je prišel oča budit da bi mi nekaj povedal, sam jas o tem nimam pojma(to mi je ses3ca povedala)
Pol sem nekaj pospravljala in s5 chatala z KateQ<3
Nekje ob 13.30 je mam prinesla kosilo I love you I love you Razz Razz
Po tistem sem se zaprla v sobo in poslušala mojo ljubo pesem Pobre diabla <3<3<3<3
Zai pa sem gledala še dame chocolate Very Happy
In zdai čakam da se začne poletje v školjki2 I love you I love you I love you I love you
Ok torei se slišimo ju3
Čao
;***

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyTor Jul 01, 2008 8:29 pm

1.7.2oo8
Hei!!
Danes sem se s5 zbudila ob 9.30 Razz
Najprej sem skupaj z ses3co pospravila omaro, ki je bla že res v kritičnem stanju. Razz
Pol sve se do enih dolgočasile. In takrat se je prikazala mama in šli smo jest, skupaj z teto.
Pol smo jedli xD
Ob pol štirih smo šli na bazen. Tam smo se naiprej skopali, pol pa smo gledali tekmovanje Razz
Tem pa smo šli igrat odbojka 2 punci proti 2 fantoma (punce zgubile 2:0)
pol smo se še 1x skopali oz. smo se pol ure tunkali Razz
tem pa smo šli domov
in zai sem tukaj in pišem dnevnik Very Happy
ok najboljše da končam
ayd
se slišimo
;****

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySre Jul 02, 2008 11:23 pm

2.7.2oo8.
Hei hei!!!
Danes sem psala do 10.00, pol pa me je zbudil pas -.-
Pol sem do enih poležavala preed tv in rač.
Tem smo jedli kosilo.
In po tem s5 poležavanje.
Ob pol sedmih sta prišla babica&dedek in šli smo nekam jest Very Happy
V Jezurazel al kam smo že šli Razz
MAlo pri smo bli še pri teti.
Zai pa sem doma in premišljjujem če si nai idem umit lase, ali ne.
Mislim da bom si jih kar šla, ker gremo ju3 v Lj. ....
Ok grem počasi.
Fsm-te
;**

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyČet Jul 03, 2008 9:37 pm

3.7.2oo8
Hei hei!!!
Danes sem se morala stati SREDI NOČI!!!!(ob 5.30)
Mislila sem da bom umrla. Ob 6.00 smo se odpravili v Lj(jas,ses3ca,teta&s3c)
Celo pot sem spala!!!!
In nekje ob 9.00 smo prispeli!!! yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey
Me 3 smo šle malo okrog po Lj s3c pa je bil itak tam službeno.
Najprej smo šle na palačinke I love you I love you
Pol sem jas želela broške&torbico in smo eno ulico 3x prehodile, da bi našle trgovino pa je ni blo Crying or Very sad Crying or Very sad
Pol smo šli v H&M in tam sem si kupila eno srajčko I love you I love you
Pol pa še malo po ulici in našli smo neko indijsko-hipi trgovino, kjer sem si kupila super torbico(bom jo poslikala in po vsej vrejetnosti bo šla v temo Vse bedarije)
Ker pa je torbica velka so mi v njo zdavali skoraj vse kaj smo kupili(čevlje,mojo staro torbico,...) Razz
No pol pa smo šli na pico I love you I love you
jas&moja ses3ca sve jedle pico brez pelatov I love you I love you
morate probat Wink
pol pa smo šle v park na pijačo
in potem domov
zai pa sem tu doma in mislim na njega(usput pa me še glava boli, ker smo bli cel dan na soncu jas pa alergična na njega Mad )
ok idem še malo chatat z KateQ<3 (če je seveda še gori in me ma voljo prenašat Smile )
se čujemo
čao
;***

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySob Jul 05, 2008 9:56 pm

5.7.2oo8
Wiiiiiii še samo 1 teden pa gremo v Baško!!!
Jejj
OK torej k današnjemu dnevu:
Danes smo se stali ob 7.00 in šli v Petanjce. Tam se nas je zbralo 16+2 vodiča in z dvema čolnoma smo se spustili po Muri(oujeah)
Vmes smo se 2x ustavili!!! Super je blo Very Happy
Ob 12.00 smo prispreli na otok ljubezni in tam smo se izkrcali Sad
Nato smo počakali eno uro da so šli po aavte in potem smo šli v turnišče na piknik happyy
Ko sem se najdela sem šla domov, ses3ca na rd mam je šla v ms oča pa na pikniku ostal lol!
V bistvu sem bla cel popoldan sama happyy happyy happyy
Zai pa gledam tv, tak da čao amigos!!!
;**

aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyČet Jul 24, 2008 10:03 am

24.7.2oo8
hei hei!!!
po dolgem času s5 lahko pišem dnevnik Very Happy
žal se ne spomnim točno kai smo počeli, zato ne morem napisati dnevniik za vsak dan ki sem ga preživela v baški.
Lahko pa na kratko opišem:
Ko smo prispeli tja smo morali naiprei zunai počakati da so dom izpreznili,očistili,... potem smo nesli not svoje stvari in pomagali še mlajšim.
Nato kosilo in že smo se odpravili na plažo. Kopanje,tunkanje,sončenje..... pol pa nazai v dom na večerjo in po tuše(gužva da te kap). Potem pa smo šli na ploščad kjer smo meli predstavitev. Potem pa smo šli še v mesto.
Od 10.00 smo morali v sobe. Seveda nismo imeli namena zaspati zato smo počakali da je zdravnik obiskal še zadnjo sobo in so vsi vodiči, razen dežurnega, šli dol nato pa smo začeli skakat iz sobe v sobo in ''hoditi'' na wc. Dežurni se je skorai zmešalo ×D
Naslednji dan bujenje,umivanje,zajtrk,plaža,kopanje,nazai v dom,tuš,kosilo,''počitek'',plaža,kopanje,odbojka,nazai v dom,tuši,večerja, prost večer wii ,ob 10.00 v sobe,10.30 pride medicinski brat wii .
In tako je to šlo vse dni....
En večer smo šli na ladjo zatem pa še na nočno kopanje,1x smo meli na ploščadi pokaži kai znaš(naša soba je prikazala izbor manekenk ha ha ha )pol 1x je bil pust(smo prikazovale različne vrste glasbe(jas sem bla rejverka)),pol 1x je bil plejbek šow(jas sem takrat bila varnostnik, ostale pa so pele oz. igrale tole pesem: https://www.youtube.com/watch?v=XOKbhQbvpPA (da pa ne boste mislili da smo neke metal fanice-->oblečene so bile v roza in so ble kao barbi metalke ha ha ha ), pa še zadnji večer je blo poslavljanje(naiprej smo vsi v morje vrgli kamne, pol pa so vodiči na ploščadi še zaigrali predstavo(Leon<3 inlove inlove sexy inlove inlove Angel )
No iz zadnji dan smo se pa zbudili malo prei,do konca spakirali,šli pripravit zajtrk, pol še pol ure čakali, pol šli jest,pol spraznili dom in šli v mesto, tam smo se z dečki okoli potikali(trgovina,sprehod ob plaži,pijača,....)Pol pa smo šle pripravit vse za kosilo, in pol s5 pol ure čakanja, in pol kosilo,Pol pa smo počakali da so prišli ovi iz MS in pol smo šli na bus. Nato pa domov Sad Sad Sad . Na busu smo malo spali,mali noreli,...no in pol smo prišli domov!!
Nato pa poslavljanje(wi leon me objel inlove ×D) in pol sem prikopala domov seveda sem šla takoi na rač. Razz
Pol pa tv,...in tak se je vse skup končalo Sad
To je torei zgodba Baške(oz. en del)
Tak da tisti ko mate še naslednje šanso da idete---->IDITE!!! se splača Wink

Sponsored content

Moj dnevnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik Empty

Nazaj na vrh Go down

Moj dnevnik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1