Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 .Forumska obvestila.

Go down 
+3
.PiiiKiiiCa.
aLjaa.×3
pichii.
7 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:29 pm

PiiiKiiiCa je napisal/a:
..piNky*.. je napisal/a:
Verjetno misli temo..k sm jo jst dala..če gremo na koncert od RBD...

Ja, razložla sem mal bolj zgorni. Poleg tega sm to zbrisala po tistem oz. med tistem, ko so se začeli pritoževati. Poleg tega sem se šele potem spomnila, da bi naj dala na smetišče, in sm se vsm tut opravičla.

Sej zdej ko smo vidli zakaj se je šlo je OK..drugič pač dej na smetišče..Sej je Ok..boš pa za drugič vedla...(no vsi bomo..)
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:32 pm

Tuki je zdej še neki narobe..prej sem mela čez 318 postov..zdej jih mam 315
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:33 pm

..piNky*.. je napisal/a:
PiiiKiiiCa je napisal/a:
..piNky*.. je napisal/a:
Verjetno misli temo..k sm jo jst dala..če gremo na koncert od RBD...

Ja, razložla sem mal bolj zgorni. Poleg tega sm to zbrisala po tistem oz. med tistem, ko so se začeli pritoževati. Poleg tega sem se šele potem spomnila, da bi naj dala na smetišče, in sm se vsm tut opravičla.

Sej zdej ko smo vidli zakaj se je šlo je OK..drugič pač dej na smetišče..Sej je Ok..boš pa za drugič vedla...(no vsi bomo..)

Ja, obljubim. Kaj takega se ne bo zgodilo, vsaj ne iz moje strani.

Drgč pa nism js za vse kriva, ker vi ste se že pritoževali, ko sem potem jaz zbrisala ta forum, tako da za tem tiči še nekaj.

In preseneča me oz. me je kr šokiralo in lah bi rekli tut prekipelo, ker sm opazla, da mi je v teh 20 minutah, ko me ni bilo zginlo kar nekaj postov:shock: !!!
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:34 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Tuki je zdej še neki narobe..prej sem mela čez 318 postov..zdej jih mam 315

Sj, men se je to tut zgodilo. Ravno sm pršla na forum, tko da js tu prstov nism mela vmes in zginlo mi je kr precej postov.
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:35 pm

ZADEVA Z ZBRISANIMI POSTI SE NI ŠE KONČALA...JST BI PROSILA (misli, da v imenu vseh) DA SE TO KONČA..TISTI KI TO DELA..NAJ PROSIM NEHA..!
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:39 pm

..piNky*.. je napisal/a:
ZADEVA Z ZBRISANIMI POSTI SE NI ŠE KONČALA...JST BI PROSILA (misli, da v imenu vseh) DA SE TO KONČA..TISTI KI TO DELA..NAJ PROSIM NEHA..!

To bi prosla tut js. Čeprav mi je všeč, kadar se zbrišejo nepotrebni posti, ampak tu je pa že pretiravanje oz. ne pretiravanje ampak brisanje dobrih postov ali mogoče tistih malo manj kvalitetnih, ki še vedno zavzemajo bistvo. Gledala sm po topu in ugotovila, da je malo prej imela večina več postov, čudno je vse skup res.
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:41 pm

Do vseh bi bilo fer, če bi se tisti, ki to dela javil..kakor se je PiiiKiiiCa..
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:43 pm

..piNky*.. je napisal/a:
Do vseh bi bilo fer, če bi se tisti, ki to dela javil..kakor se je PiiiKiiiCa..

Čeprav to je razlika. Js nism brisala kr tk neki, zmotla sm se sam pri tistem tvojem forumu, ki bi ga naj dala na smetišče, drugo sm delala v mejah normale.

edit*kaj pa če je res kdo komu vlomil.?
A brišejo lahko samo moderatorji in administratorji (ker to smo sam tri).? Al lah tut grafiki, novianrji, promotorji...?


Nazadnje urejal/a PiiiKiiiCa Tor Jul 01, 2008 9:44 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
..piNky*..
.Member.
.Member.
..piNky*..


Število prispevkov : 474
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:44 pm

PiiiKiiiCa je napisal/a:
..piNky*.. je napisal/a:
Do vseh bi bilo fer, če bi se tisti, ki to dela javil..kakor se je PiiiKiiiCa..

Čeprav to je razlika. Js nism brisala kr tk neki, zmotla sm se sam pri tistem tvojem forumu, ki bi ga naj dala na smetišče, drugo sm delala v mejah normale.


To maš prow..razlika je...
Nazaj na vrh Go down
pichiii.
.Admin.
.Admin.



Število prispevkov : 15
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:52 pm

Js sm se na nou registrerala, ker mam občutek, da mi sestra vdira Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 9:58 pm

pichiii. je napisal/a:
Js sm se na nou registrerala, ker mam občutek, da mi sestra vdira Rolling Eyes

Pomoje je pa to brezveze. Upam, da ne zamiriš mojemu mnenju.
Pač poglej, pejt raj na ta drugega, pa si tam spremen mal up. ime, pa geslo. In tko sigurn ne bo več, če slučajno to dela ona.

In js si ga bom tut zdle mal spremenila, čeprav naj bi blo to sam enkrat na mesec. Upam,d a ni kj narobe, sam mam js tut občutek oz. je možno, da bi to delala moja frendica.
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 10:08 pm

ok zai se je to tudi meni zgodilo :S prei sem mela prek 400 postov zai mam sam 377....to je malo čudno
Nazaj na vrh Go down
pichiii.
.Admin.
.Admin.



Število prispevkov : 15
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 10:10 pm

Spremenila sem si ga zato, ker ima ona v svojem compu verjetno Avtomatična prijava, kar pomeni da je vseeno al ve geslo al ne, vseen lah vdira.
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 10:11 pm

aLjaa.×3 je napisal/a:
ok zai se je to tudi meni zgodilo :S prei sem mela prek 400 postov zai mam sam 377....to je malo čudno

Več kot 30 Shocked . Omg. Sam to more bit pa neki hudga.

Zdle, če bi mela čas bi vse forume pregledla, če ker manjka. Mogoč pa bom. Kr zdj me pa re szanima, ka je nekdo zbrisal, najbolj pa zakaj je to nardil.?
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 10:12 pm

pichiii. je napisal/a:
Spremenila sem si ga zato, ker ima ona v svojem compu verjetno Avtomatična prijava, kar pomeni da je vseeno al ve geslo al ne, vseen lah vdira.

Aja, no pol si pa res bolš nardila. Se opravičujem Embarassed .
Nazaj na vrh Go down
pichiii.
.Admin.
.Admin.



Število prispevkov : 15
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 11:36 pm

PiiiKiiiCa če boš pogleala hvala res Smile Je še kdo kei zapazil?
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyTor Jul 01, 2008 11:41 pm

res hvala.....sai če bi bli 3-je al 4-je nebi nič rekla sam več kak 30 postov je pa že malo preveč :S
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 4:56 pm

Hei kdo je zbrisal vse opise filmov iz teme Filmi???? Shocked
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 6:28 pm

aLjaa.×3 je napisal/a:
Hei kdo je zbrisal vse opise filmov iz teme Filmi???? Shocked

To sm tut js opazla pri pregledovanju foruma včeraj, pol pa nism mela časa napisat, ker je blo že pozno, pa me je sestra preganjala, da grema spat. In mene je skor kap Shocked . Dj, zdj je čas za resne ukrepe. Če se kj takiga zgodi, bo treba neki spremenit, da se to ne bi več dogajalo.
Nazaj na vrh Go down
aLjaa.×3
.Admin.
.Admin.
aLjaa.×3


Število prispevkov : 520
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 6:36 pm

mogoče pa se mi je zato št. postov zmanjšalo za več kot 30, ker sem ful opisov filmov odprla
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 8:17 pm

aLjaa.×3 je napisal/a:
mogoče pa se mi je zato št. postov zmanjšalo za več kot 30, ker sem ful opisov filmov odprla

Ja, sj se spomnim, ko sm še razmišlala, da si dobra, da se ti da vse to pisat oz. morda kopirat iz kakšne druge strani. Spomnim se, da je blo tega fuuul, in pomoje je tut takrat men zginlo tok postov, k sm razmišlala včeri kje, ker men jih je tut fuuul zginlo, kr sm kr fjst komentirala.
Nazaj na vrh Go down
pichiii.
.Admin.
.Admin.



Število prispevkov : 15
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 9:49 pm

To je verjetno moia sestra zbriasala Rolling Eyes A ste še kaj zapazl, da bi se vam zbrisal?
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 10:02 pm

pichiii. je napisal/a:
To je verjetno moia sestra zbriasala Rolling Eyes A ste še kaj zapazl, da bi se vam zbrisal?

Js nism nč opazla pr men, pa ko mal po topu gledam, tut drugim ni kj zginlo, čeprav moj spomin... Shocked ...
Nazaj na vrh Go down
pichiii.
.Admin.
.Admin.



Število prispevkov : 15
Registration date : 01/07/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyČet Jul 03, 2008 3:07 pm

No potem je bla res moja sestra Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
.Kreizißeißa^.^
.Admin.
.Admin.
.Kreizißeißa^.^


Število prispevkov : 646
Age : 30
Registration date : 26/06/2008

.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 EmptyČet Jul 03, 2008 9:45 pm

dodala sem nekaj smeškov...upam d vas to ne moti Razz in sicer dodala sem te:
funnypost happy :<3: sad nagajiv suprised happyy


Hef Fan Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





.Forumska obvestila. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .Forumska obvestila.   .Forumska obvestila. - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
.Forumska obvestila.
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» .Forumska pravila.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: ..Pomembno.. :: .Obvestila.-
Pojdi na: