Izhodišče: Interesting things
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Interesting things!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Oglaševanje našega foruma

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Oglaševanje našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Oglaševanje našega foruma   Oglaševanje našega foruma EmptyNed Jul 13, 2008 2:53 pm

Opazila sem, da je vedno manj aktivnih uporabnikov oz. da uporabniki vedno manj pišejo. En vzrok je to, da jih je večina na počitnicah, drugi pa, da nas je še vedno razmeroma malo.
Pomoje bi morali sprožit obsežno oglaševanje po drugih straneh. Sama sem danes na najdi.si objavla url, in upam, da se bo kdo tudi prijavil. Predvsem pa upam, da bo to čimveč aktivnih uporabnikov.
Dobro bi bilo, da tudi VI oglašujete naš forum. Tako bi skupaj dosegli večjo obiskanost in s tem večji obseg tega foruma.

Tuki pa lahko tut napišete, kje ste objavli naslov foruma, ali pasico le tega.
Nazaj na vrh Go down
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

Oglaševanje našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanje našega foruma   Oglaševanje našega foruma EmptyNed Jul 13, 2008 4:00 pm

Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Oglaševanje našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanje našega foruma   Oglaševanje našega foruma EmptyNed Jul 13, 2008 8:13 pm

Js sm zdj pisala eni adminki na www.rebelde.si; in bo oglas najbrž dodala v tist forum za oglaševanje - to se mi je zdelo dobra ideja glede nato, da je na tem forumu polno članov.
Nazaj na vrh Go down
smile.
.Promotor.
smile.


Število prispevkov : 233
Registration date : 27/06/2008

Oglaševanje našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanje našega foruma   Oglaševanje našega foruma EmptyNed Jul 13, 2008 8:19 pm

.PiiiKiiiCa. je napisal/a:
Js sm zdj pisala eni adminki na www.rebelde.si; in bo oglas najbrž dodala v tist forum za oglaševanje - to se mi je zdelo dobra ideja glede nato, da je na tem forumu polno članov.

am.. mislim da je tam že ta forum bil objavljen Smile kr sem ravno od tam zvedla..
Nazaj na vrh Go down
.PiiiKiiiCa.
.Modika.
.Modika.
.PiiiKiiiCa.


Število prispevkov : 507
Age : 30
Location : Med oblaki xD
Registration date : 27/06/2008

Oglaševanje našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanje našega foruma   Oglaševanje našega foruma EmptyNed Jul 13, 2008 8:20 pm

smile. je napisal/a:
.PiiiKiiiCa. je napisal/a:
Js sm zdj pisala eni adminki na www.rebelde.si; in bo oglas najbrž dodala v tist forum za oglaševanje - to se mi je zdelo dobra ideja glede nato, da je na tem forumu polno članov.

am.. mislim da je tam že ta forum bil objavljen Smile kr sem ravno od tam zvedla..

Aja, nism vedla. Pol mi bo pa najbrž zavrnla. Poskusit ni greh Embarassed .
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Oglaševanje našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanje našega foruma   Oglaševanje našega foruma Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Oglaševanje našega foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Izhodišče: Interesting things :: ..Pomembno.. :: .Obvestila.-
Pojdi na: